fbpx

Bitcoin ve Kriptopara Borsası Nedir, Nasıl Kayıt Olunur? – Huobi

Huobi Borsasına Hemen Kaydol!

huobi kriptopara borsası ucuz komisyon ödemesi

Bitcoin ve Altcoin’ler ödeme aracı veya yatırım aracı olarak kullanılmaktadır. Coinlere sahip olmanın en kolay yöntemlerinden biri reel para birimleriyle bu coinleri satın almak olacaktır. İşte reel para birimleriyle kripto para satın alabileceğiniz sitelere “kripto para borsası” denilmektedir.

Kripto para borsaları temelde iki farklı amaca hizmet eder. İsterseniz reel paranızı kripto paraya çevirebilir, isterseniz kripto paranızı başka bir kripto paraya çevirebilirsiniz. Geleneksel borsa sistemlerinden en büyük farkları ise işlem yapmak için herhangi bir aracı kurum ihtiyaç duymamanızdır.

Borsa işlemlerinde nelere dikkat etmeliyiz?

İşlem yapacağınız borsayı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu borsanın güvenilir ve güvenli olmasıdır. Bunun yanında, likidite, yani işlem hacmi ve teknolojik altyapısı çok önemli. Son olarak, müşteri hizmetlerine erişimin kolay olması sorun yaşamanız halinde hayatınızı kolaylaştırır.

Peki kripto para borsalarına nasıl kayıt olabiliriz ve nasıl işlem yapmaya başlayabiliriz? Bunu anlatmak için dünyanın önde gelen borsalarından biri olan Huobi’yi seçtik. Huobi sektörün ilk oyuncularından ve 6 yıldır hiç hack’lenmemiş olmak gibi önemli bir özelliği var. Birkaç ay önce Huobi Türkiye’yi kurdular, yerel ekip sayesinde 7/24 Türkçe destek sağlıyorlar. Ayrıca, Türkiye’de Genel Müdür seviyesinde varlık gösteren tek global borsadır.

Huobi Mobil Uygulama (iOS/Android) ve Masaüstü Yazılımlar (macOs/Windows)

Altcoinrookie
Bitcoin ve Kriptopara Borsası Nedir, Nasıl Kayıt Olunur? | Huobi konusu hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazarın diğer paylaşımlarına göz atabilirsiniz.
Twitter Hesabı
Hazırladğı İçerikler