fbpx

Huobi Kriptoda Podcast “Algoritmalar ve Botlar” Kıvanç Özbilgiç

huobi kriptoda podcast algoritmalar ve trade botlar kıvanç özbilgiç

Matriks Akademi Direktörü Kıvanç Özbilgiç , algoritmik trade ile finans piyasalarında nasıl başarılı olunabileceğini ve yapılması gerekenleri anlattı.

Kıvanç Özbilgiç, Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde SAP200 Statik Analiz ve Kodlama programı üzerine bitirme tezi savunarak İnşaat Mühendisliği diploması almıştır. 2001-2003 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nde Yapı Boyutlandırma üzerine yüksek lisans çalışması yapmış olup 2017 yılından bu yana Anadolu Üniversitesi’nde İktisat bölümünde eğitim görmektedir.

Finans piyasaları ile ilgili merakı çocukluk yaşlarına kadar dayanmakta olup 18 yaşından bu yana aktif olarak sermaye piyasalarında işlem yapmaktadır. Asıl merakı formüller, kodlama dilleri, indikatörler ve gelişen teknolojilere karşıdır. 2014 yılından itibare otomatik işlemler ve algoritmik trade (algoritmik ticaret)  yapan robotlara yönelik çalışmaları olan Kıvanç Özbilgiç; bu konularda Borsa İstanbul’da, çeşitli üniversitelerde ve eğitim platformlarında birçok kez seminer vermiştir. Algoritmalar, indikatörler ve formüller konusunda Twitter, Youtube, Tradingview gibi sosyal medya hesaplarından yatırımcılara paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca 2019 yılından itibaren Matriks Akademi Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Twitter: https://twitter.com/kivancozbilgic
Youtube: https://www.youtube.com/kivancozbilgic
Tradingview: https://tr.tradingview.com/u/KivancOzbilgic/


Huobi Kampanya: 7.8 Milyon JST (~570.000$) Ödül Sizleri Bekliyor!

Huobi Borsasına Hemen Kaydol!


Podcast’te bahsi geçen, çocuklar için yazılıma başlangıç için önerilen web sitesi – Code.Org