fbpx

Ultra (UOS) Projesi Nedir?

ultra uos nedir

Ultra; çeşitli oyun endüstrisi hizmetlerini tek bir çatı altında sunan ve tek bir girişle erişilebilen bir eğlence platformu.

Oyunları keşfedin, satın alın ve oynayın, canlı yayın akışlarını izleyin, favori fenomenlerinizle (influencer) etkileşim kurun, yarışmalara ve turnuvalara katılın ve çok daha fazlasını yaşayın.

Hedef

Ultra; geliştiriciler, oyuncular, yayıncılar ve ekosistemdeki herkes için oyun sektörünü cazip ve âdil hâle getiren bir platform olma iddiasında.

“Oyuncular için yeni bir çağ” mottosu web sitesinin hemen girişinde karşımıza çıkıyor.

Oyunlar, DLC’ler –yani indirilebilir içerikler- ve sanal öğeler gibi Ultra’dan satın aldığınız tüm içerikler, sadece size ait olan blockchain üzerindeki dijital ürünlerdir.

Ultra’da, varlıklarınızın kontrolü fiziksel ögelermiş gibi sizdedir.

Bu varlıklar, üçüncü taraf pazarlar ve mobil uygulamalar aracılığıyla Ultra içinde veya dışında satılabilir ve takas edilebilir ürünler.

Özellikleri

Ultra’nın blockchain teknolojisi ve geliştirici araç seti, oyun ve uygulama geliştiricilerinin ürünlerini blockchain teknolojisi olmadan elde edilmesi imkansız olan yeni özellikler ve mekaniklerle geliştirmelerine olanak tanıyor.

Daha önce hiç görmediğiniz yenilikler ve ödüllendirici deneyimlere hazır olun, diyor ekip.

Projede ayrıca iki adet tavsiye programı geliri mevcut.

İlki, platforma kazandırdığınız her kullanıcı için; ikincisi Ultra’da satılan ürünleri tanıtmanız karşılığında ödül ve ödemeler kazanıyorsunuz.

Ultra, üçüncü taraf şirketlerin, eğlence uygulamalarını ve hizmetlerini yayınlamasına ve geniş bir oyuncu kitlesine erişmesine izin vermek için sıfırdan tasarlanmış ilk eğlence platformu. Oyuncular güvenli ve zahmetsizce anında etkileşime girebilecekleri yeni eğlence mekanlarını kolaylıkla keşfedebilecek.

Başka ne tür avantajlar var?

Ultra’da çeşitli arama ve filtreleme özellikleri sayesinde kullanıcılar oyunları daha kolay keşfetme şansına sahip.

Geliştirme süresini ve maliyetlerini azaltmak için Ultra SDK’dan, yani yazılım geliştirme araçlarından yararlanmak mümkün. Sadece bu SDK’ları kullanarak NFT ve blockchain hesapları gibi son teknoloji ürünlere erişebilirsiniz.

Ekip 8 kişiden oluşuyor, artı 3 de danışmanları var, toplam 11 kişi.

Özellikle C Level yöneticiler David Hanson, Nicolas Gilot (Gıloo), Mike Dunn, Edward Moalem ve Victor de Boysson son derece tecrübeli ve alanlarında uzman isimler.

Partnerleri arasında AMD şirketi, Ubisoft, Atari ve yine NFT özellikli bir proje olan Theta bulunuyor.

Benim proje hakkındaki görüşüm olumlu fakat bu, fiyat hareketlerinden bağımsızdır.

ULTRA’nın sosyal medya hesapları

@ultra_io, hesap açılış tarihi Mayıs 2018, takipçi sayısı 8784. Diğer hesap @Ultra_platform, hesap açılış tarihi Ocak 2020, takipçi sayısı 732. Telegram kanalındaki üye sayıları 4541.


Ultra projesi’nin kriptoparası olan UOS nereden satın alınır?

UOS Satın Al

Barış KARDEŞ
NFT ve “Ultra (UOS) Projesi Nedir?” konusu hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazarın diğer paylaşımlarına göz atabilirsiniz.
Twitter Hesabı
Hazırladğı İçerikler