fbpx

Yardım

1.Kriptoda Nedir?

Kriptoda.com video, ses ve görsel medyaları bir arada kullanarak kripto paralar hakkında temel seviyeden ileri seviyeye rehber içerikleri barındıran bir web sitesidir. Kripto para ile ilgilenen kişilerin öncelikli başvuru kaynağı olmayı hedefler.

2.Analizler sayfasında nasıl yer alabilirim?

Analizler sayfamızda sizin de içeriğinizi yayınlayabilmemiz için analizinizi  gerçekleştirdikten sonra görüntüyü kaydedin, Twitter’a girin, analizini yapacağınız Coin kısaltmasının önüne “$” simgesi ekleyin ve #kriptoda etiketiyle Tweet atın.

3.Sitede bir hata buldum

Eğer sitemizde teknik bir sorun veya içeriklerimizde bir hata olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfasından bize iletmenizi rica ederiz, en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

4.Kriptoda ücretsiz mi?

Kriptoda tamamen ücretsiz bir platformdur. Hiçbir koşulda sizden para veya özel bilgilerinizi (Şifre, Telefon no, ID…) talep etmez. Sitemizde bağlantısı olan sosyal platformlar dışında bir adresimiz yoktur. Bizim adımıza sizden para veya özel bilgi talep eden olursa iletişim sayfasından bize bildirebilirsiniz.

Tarayıcınızın URL kısmında https://www.kriptoda.com yazdığına emin olun. Aşağıdaki adres satırındaki iki kullanımda doğrudur.

5.İçeriklerinizi kullanabilir miyim?

İçeriklerimizi sitemizi görünür bir şekilde kaynak göstererek kullanabilirsiniz.

6.Sitenize katkıda bulunabilir miyim?

Sitemize katkı yapmak istediğiniz resim, video veya makale içeriklerinizi değerlendirilmek üzere contactkriptoda.com adresine gönderebilirsiniz. Uygun görüldüğü taktirde sitemizde yayınlanacaktır.